Operator Transportu Wewnętrznego (Siechnice)

PPF Hasco-Lek S. A.

Siechnice, dolnośląskie

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży farmaceutycznej.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Siechnice

Zakład Produkcyjny PPF Hasco-Lek S.A. w Siechnicach poszukuje zmotywowanej i zaangażowanej osoby do pracy na stanowisku:

Operator Transportu Wewnętrznego

Zadania na stanowisku pracy:

  • przyjęcie i kontrola materiałów oapkowaniowych oraz pomocniczych do realizacji planu produkcji na dany dzień,
  • przygotowanie opakowań zbiorczych do procesu pakowania,
  • przygotowanie produktu końcowego do przekazania na magazyn,
  • zgłaszanie usterek/ awarii uniemożliwiających realizację produkcji,
  • przestrzeganie i stosowanie instrukcji dotyczących pakowania oraz innych zasad bezpieczeństwa.

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

  • pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę,
  • 3-zmianowy system pracy,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu świadczeń pozapłacowych,
  • pracę w przyjaznym środowisku w firmie o ugruntowanej renomie.

Profil preferowanego kandydata:

  • osoba posiadająca aktualną książeczkę do celów epidemiologiczno-sanitarnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy o charakterze produkcyjnym,
  • osoba zaangażowana, odpowiedzialna, skrupulatna i chętna do pracy.