OPERATOR TOKARKI, FREZARKI – PRACOWNIK DZIAŁU NARZĘDZIOWNI

Comensal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie remontów, modernizacji i napraw maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych,
  • wykonywanie, modernizacja i regeneracja maszyn i urządzeń /wykrojników, form wtryskowych oraz pozostałego oprzyrządowania na podstawie zlecenia Dyrektora Produkcji oraz Brygadzistów ,
  • przebudowa , modernizacja oraz wykonywanie nowych narzędzi, maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniem oraz projektem przełożonego,
  • obsługa tokarski, frezarki, szlifierki oraz innych maszyn znajdujących sięw narzędziowni,
  • eliminowanie przyczyn awarii maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych,
  • kontakt z dostawcami części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz zewnętrznych usług serwisowych;

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • umiejętność w pracy w zespole
  • dokładność
  • zaangażowanie, motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Producent ręcznych narzędzi budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Motoryzacja / Automotive