Operator tokarki CNC, OKUMA

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla swojego klienta w Holandii, w Asten doświadczonego operatora tokarek CNC z umiejętnością programowania (sterownik OKUMA).

Start pracy: 31.08.2015

Poszukujemy osobę energiczną, zmotywowaną, nastawioną na realizację wyników oraz chętną do nauki języka holenderskiego. (przewidywany jest kurs dla pracownika)

Praca w systemie 2- zmianowym.

Zakres obowiązków:

*Samodzielne tworzenie produktów wysokiej jakości, zgodnie z rysunkiem
*Samodzielne programowanie i wykonywanie pomiarów.
*W razie potrzeby wykonywanie innych prac.

Wymagania

* Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

* Znajomość rysunku technicznego

* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

* Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji