Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy na maszynach numerycznych, posiadającej wykształcenie kierunkowe techniczne.

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy,
  • Obsługa tokarek sterowanych numerycznie (obróbka aluminium, sterownik fanuc),
  • Produkcja seryjna zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • Bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek,
  • Dokumentowanie wykonanych zadań.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Odpowiedzialnego podejścia i zaangażowania do powierzonych obowiązków,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny,
  • Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. to joint venture miedzy Groupą Le P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji