Operator Stołu Rozściełacza do Mas Bitumicznych

Mosty Łódź S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej do realizacji kontraktu w woj. zachodniopomorskim poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Region: woj. łódzkie

Opis stanowiska:

  • obsługa stołu rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg,
  • przestrzeganie przepisów związanych z prawem pracy i bhp,
  • praca w delegacji na terenie województwa zachodniopomorskiego,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku,
  • atutem będą inne uprawnienia na sprzęt drogowy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • fachowość i dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • chęć pracy w delegacji,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,wynagrodzenie godzinowe
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje)
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne