Operator Stacji Monitorowania Alarmów

ITM Poland S.A.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Spółka ITM Poland jest firmą z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na zagadnienia ochrony i bezpieczeństwa osób oraz mienia. Specjalizujemy się w przyjmowaniu, analizie oraz przekazywaniu sygnałów z elektronicznych systemów monitorowania obiektów stałych jak i systemów lokalizacji obiektów ruchomych. Wdrażamy i obsługujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. Profesjonalnie zarządzamy patrolami interwencyjnymi na terenie całego kraju z wykorzystaniem nowoczesnych środków łączności. Ponadto wdrażamy i stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny szeroko rozumianego pojęcia monitoringu.
Nasze działania oprócz tradycyjnych usług, to również nowoczesne i innowacyjne usługi monitoringu.

W związku z dynamicznym rozwojem ITM POLAND S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Lokalizacja: Zielona Góra

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę alarmów z systemów alarmowych (obiekty stałe i ruchome),
  • kontakt z Grupami Interwencyjnymi,
  • kontakt z Klientem.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy na komputerze,
  • znajomość Microsoft Office,
  • komunikatywność,
  • chęć do pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • doświadczenie w branży ochrona - dodatkowy atut,
  • wiedza na temat systemów alarmowych - dodatkowy atut.
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – dodatkowy atut
  • pozwolenie na broń obiektową – dodatkowy atut
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przeszkolenie na stanowisku pracy,
  • pakiet benefitów,
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (listu motywacyjnego i CV)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r.,

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na zagadnieni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Ochrona