OPERATOR SPRZĘTU KOLEJOWEGO

Integrity Consulting

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Integrity Consulting jest firmą rekrutacyjną pracującą dla firm z sektora budowlanego. Działamy od 2007 roku i współpracujemy z czołowymi polskimi firmami wykonawczymi i projektowymi, pomagając im znaleźć kadrę techniczną i menadżerską. Jesteśmy zarejestrowaną w KRAZ agencją zatrudnienia (nr 4175).

Naszym klientem jest renomowany generalny wykonawca z branży kolejowej, obecnie poszukujemy:

OPERATORA SPRZĘTU KOLEJOWEGO -

podbijarka torowa/profilarka tłucznia/pociąg sieciowy

Centrala firmy: Warszawa , Praca w delegacji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • posiadanie stosownych uprawnień (podbijarka, profilarka, pociąg sieciowy)
  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze sprzętu kolejowego lub ciężkich maszyn do kolejowych robót budowlanych
  • mile widziane uprawnienia kierownika pociągu
  • umiejętność dokonywania drobnych napraw
  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy na terenie całej Polski
  • prawo jazdy kat. B.

Odpowiedzialny za:

  • obsługę sprzętu kolejowego wg uprawnień
  • utrzymanie sprawności sprzętu, zlecenie napraw i przeglądów

Przesłane CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Integrity Consulting Michał Świerczewski w celu świadczenia mi usług związanych z poszukiwaniem pracy (realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego obecnie lub w przyszłości) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2014 r. poz.1182, z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

<br/>Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców