operator sprzętu ciężkiego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta z branży hutniczej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 14972
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
  • załadunek kruszywem wozideł, samochodów ciężarowych
  • odpychanie i napychanie skrajni materiałem
  • czynności kontrolno-pomiarowe
  • tankowanie

Oczekiwania:
  • uprawnienia operatora ładowarki CAT 980
  • min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. C

Oferta:
  • praca w ramach umowy o pracę
  • system 3 zmianowy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)