Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży budowlanej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

operator skrapiarki

Nr ref.: 37984
Praca stała
Lokalizacja: Poznań i okolice

Zakres obowiązków:
  • obsługa skrapiarki
  • utrzymanie maszyny w dobrym stanie technicznym i czystości
  • odpowiedzialność za dotrzymanie terminów przeglądów okresowych
  • zgłaszanie ewentualnych usterek do przełożonego
  • wypełnianie raportów drogowych i kart pracy sprzętu

Oczekiwania:
  • uprawnienia do obsługi skrapiarek
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku operatora skrapiarki
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)