Operator Skrapiarki - Wałcz

Energopol-Szczecin S.A.

Wałcz, zachodniopomorskie

"Energopol-Szczecin" Spółka Akcyjna realizuje budowy, na których realizowane są obiekty inżynierskie i hydrotechniczne oraz obiekty użyteczności publicznej. Firma świadczy usługi budowlane w zakresie robót drogowo-mostowych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, fundamentowych, specjalistycznych i kubaturowych.

Miejsce pracy: Wałcz

Zadania:

  • obsługa skrapiarki do nawierzchni bitumicznych
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu wykonywanej pracy
  • rozliczanie zużytych materiałów
  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia operatora skrapiarki
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora skrapiarki
  • sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.