Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Operator rozlewu

Miejsce pracy: Poznań

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
w Polsce. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

OPERATOR ROZLEWU - POZNAŃ

OPIS STANOWISKA:

- obsługa maszyn w celu utrzymania pracy linii rozlewniczej,

- bieżąca kontrola ilości i jakości wytwarzanego produktu, oraz reagowanie na natychmiastowe nieprawidłowości w pracesie,

- konserwacja maszyn i urządzeń w podległym obszarze,

- wprowadzanie danych i parametrów zgodnie ze stanem faktycznym prowadzonego procesu.

WYMAGANIA:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

- dyspozycyjność do pracy z systemie trzyzmianowym,

- aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne,

- umiejętność przyswajania nowych informacji.

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie 2500zł/brutto podstawa,

- system premiowy 300zł miesięcznie (dodatki zmianowe, szkodliwe),

- stołówka pracownicza

- deputat piwny 24 puszki miesięcznie

- Pracę przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.