operator robotów spawalniczych

NT Industry Sp. z o.o.

Orzesze, 43-180, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
• Zrobotyzowane spawanie konstrukcji stalowych,
• Wizualna ocena połączeń spawanych i ich ewentualna korekta,
• Uruchomienie i nadzorowanie procesu spawania,
• Operacyjne korygowanie programów.

Wymagania

Wymagania
• Znajomość podstaw programowania w programie FANUC
• Umiejętność programowania online z panelu sterującego
• Podstawowa znajomość i obsługa robotów spawalniczych Migatronic
• Podstawowa znajomość WPS ( Welding Procedure Specification )
• Wykształcenie minimum średnie techniczne (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
• Umiejętności analizy dokumentacji technicznej
• Duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji