Operator/Programista maszyn CNC Frezer Tokarz Slusarz

Stegmann Personaldienstleistung GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

UWAGA: Aplikacje kandydatow, ktorzy nie posiadaja dostatecznej znajomosci jezyka niemieckiego (weryfikacja podczas rozmowy tel.) nie beda rozpatrywane.

Frezer / Tokarz / Slusarz:

• ustawianie maszyn i parametrow
• przygotowywanie elementow do obrobki
• obrobka elementu
• kontrola gotowego wyrobu

Operator / programista CNC:

• Obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 5-osiowej oraz tokarki CNC
• Znajomosc sterowania numerycznego i ustawiania maszyn wedlug oprogramowania Sinumerik 840d, Fanunc, Heidenhain, Mazatrol lub Mazak
• Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
• Praca przy innowacyjnych projektach wdrożeniowych
• Wykonywanie na nowoczesnych obrabiarkach wysokiej jakosci detali na potrzeby montażu urządzeń m.in. w przemysle metalurgicznym (ciezkim), przemyśle lotniczym lub przemysle zbrojeniowym
• Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
• Pisanie prostych programów bezpośrednio na obrabiarce, zgodnie z systemem ISO
• mile widziane doswiadczenie
• dokonywanie korekt prze produkcji seryjnej i/lub jednostkowej

Oferujemy:

- Zatrudnienie w renomowanych firmach niemieckich z branży przemyslu lotniczego, metalurgicznego lub zbrojeniowego
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki branzowe
- Mozliwosc przejscia na umowe stala bezposrednio u klienta
- Dostęp do najnowszych technologii
- Opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech
- Zakwaterowanie finansowane prze pracodawce niemieckiego

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie – techniczne kierunkowe (obrobka skrawaniem, metalurgia, frezer, tokarz)
• Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
• Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (telefoniczna rozmowa z pracodawca)
• Bardzo dobra znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterującej Heidenhain lub Sinumerik
• praktyczna znajomość obróbki skrawaniem oraz ISO
• bdb znajomosc rysunku technicznego
• umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność
• szybkośc uczenia się, elastyczność w dzialaniu

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, oplacowane zakwaterowanie przez firme
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji