Operator/Programista Maszyn CNC –Frezer – Sinumeric

CNC-EXPERTS GmbH

Niemcy - Stuttgart (płd. część Niemiec), zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma CNC-EXPERTS GmbH jest profesjonalną Niemiecką firmą konsultingową działającą na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się pozyskiwaniem wysoko wykwalifikowanych specjalistów CNC dla firm produkcyjnych na terenie Niemiec. Jeśli szukasz nowego wyzwania jako specjalista CNC i jesteś gotowy na przeprowadzkę do Niemiec znajdziemy dla Ciebie idealną pracę, która pasuje do Twoich umiejętności i koncepcji. Co więcej, współpracujemy wyłącznie z firmami, które uważamy za godne zaufania, kompetentne i rozwijające się. Wspieramy cię również podczas całego procesu rekrutacji i relokacji, również w Twoim ojczystym języku.

Miejsce pracy: Stuttgart (płd. część Niemiec)

Opis stanowiska:

  • Praca dla małej firmy (6 pracowników) w Niemieckiej miejscowości 60km od Stuttgart
  • Produkcja indywidualna i seryjna frezowanych części
  • Obsługa nowoczesnych maszyn (m.in. DMC 835 V, 635 V ,1450 V) z Siemens Sinumeric
  • Programowanie z pulpitu maszyny, wykonywanie korekt, edycje, wprowadzanie zmian parametrów, dobór narzędzi itp.

Ogólne wymagania:

  • Odpowiedzialność za wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Minimum 2-3 lata niezależnej pracy na frezarkach z Sinumeric
  • Profesjonalna obsługa programów pulpitu Sinumeric
  • Znajomość czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Znajomość urządzeń sterujących i pomiaru
  • Chęć pracy zmianowej, poważne ukierunkowanie na pracę, skrupulatność, precyzja, dbałość o szczegóły
  • Mile widziana znajomość podstaw języka Angielskiego lub podstaw języka Niemieckiego, rozpatrzymy również specjalistów bez znajomości języków obcych.

Co oferujemy :

  • Legalne zatrudnienie w Niemczech, stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach Niemieckich
  • Praca 1 zmianowa, 40 godzin / tygodniowo, możliwe nadgodziny (płatne)
  • Stawka godzinowa 15 - 19 € brutto (w zależności od umiejętności)
  • Pracę w profesjonalnym środowisku przyjaźnie nastawionym na pracowników z zagranicy
  • Profesjonalną obsługę kandydata w języku ojczystym, kompleksową organizację rozmowy kwalifikacyjnej, zwrot kosztów podróży, wsparcie podczas relokacji oraz znalezieniu kwatery.

Prezentacja firmy

Firma CNC-EXPERTS GmbH jest profesjonalną Niemiecką firmą rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka