Operator/Programista CNC Heidenhain

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Baarlo/Holandia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy Operatora/Programisty frezarki CNC. Do obowiązków kandydata będzie należało min. dopasowanie odpowiednich narzędzi na podstawie rysunku technicznego, programowanie maszyny, prowadzenie pomiarów za pomocą odpowiednich narzędzi a także prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze frezarek
- doświadczenie w pracy ze sterownikiem Heidenhain
- umiejętność wprowadzania korekt do programu
- umiejętność pisania całych programów
- mile widziana znajomość innych systemów sterowania
- znajomość języka obcego w stopniu dobrym ang/ger/nl
- prawo jazy kat B
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- pomoc polskich koordynatorów

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne