Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie automatycznych procesów produkcyjnych - obsługę i ustawianie maszyn,
  • dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP,
  • utrzymywanie wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,
  • utrzymywanie standardów pracy zgodnie z lean manufacturing np. 5S, TPM i GMP,
  • przezbrajanie i konserwacja maszyn.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe – preferowane techniczne,
  • zdolności techniczne i manualne,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • obsługa komputera w zakresie podstawowym,
  • gotowość do poznawania nowych procesów produkcyjnych,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze, ustawianiu, przezbrajaniu, konserwacji maszyn, produkcyjnych (rozlewających/pakujących),
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej przy produkcji aseptycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy,
  • współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się, polskiej firmie farmaceutycznej;
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego;
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie).