LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Środa Śląska

Obowiązki pracownika:

  • praca przy produkcji szyb samochodowych,
  • dbałość o sprawny proces produkcji,
  • kontrola jakości gotowych wyrobów.

Kandydatom oferujemy:

  • możliwe wynagrodzenie 2420 zł brutto plus premia,
  • zawsze terminowe wynagrodzenie,
  • umowa o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • doświadczenie w pracy przy produkcji mile widziane.