Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma farmaceutyczna poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Obowiązki:

  • przygotowanie, obsługa i kontrola pracy obsługiwanych urządzeń,
  • dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń,
  • wytwarzanie produktów leczniczych i środków spożywczych zgodnie z wymaganiami GMP i HACCP,
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości,
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny, personelu, urządzeń i pomieszczeń,
  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
  • zaangażowanie, sumienność, uczciwość,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, automatyki, informatyki,
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym,
  • gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy (12 godz.).

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • przyjazne i motywujące środowisko pracy
  • świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Curtis Health Caps Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się produkcją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Inne