Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator produkcji w Kątach Wrocławskich

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjną stawkę godzinową - 13,50 zł brutto/h,
- dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta;

Zakres czynności:
- kontrola jakości produktów wychodzących z maszyny,
- pakowanie produktów na palety,
- pomoc w przygotowaniu towarów do spedycji
- usuwanie zanieczyszczeń i gradów z produktów

Kontakt:
Proszę o wysłanie CV przez formularz zgłoszeniowy.

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym,
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
13,5PLN - 13,5PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek nocny 20%
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji