Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:
-regularna kontrola jakości produktów wychodzących z maszyny
-niezwłoczne informowanie przełożonego o wykrytych wadach produktów, awariach i usterkach;
-aktywna pomoc w przygotowaniu towarów do spedycji oraz w załadunku/rozładunku
-dbałość o czystość i porządek swoich stanowisk pracy
-przestrzeganie przepisów BHP
-realizacja powierzonych zadań zgodnie ze wskazówkami przełożonego z zachowaniem obowiązujących standardów;
-pakowanie produktów na palety
-usuwanie zanieczyszczeń i gradów z produktów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace
- atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju
- możliwość przejęcia przez Klienta

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- zdolności manualne
- sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań