Operator Produkcji Złotoryja

Adecco Poland Sp. z o.o.

Złotoryja, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Złotoryja

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji wygłuszeń do samochodów,
  • obsługa maszyn produkcyjnych oraz kontrola wzrokowa i manualna elementów,
  • praca w systemie III zmianowym na terenie Złotoryi,
  • praca na kobiet i mężczyzn.

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy, zdolności manualne i dobry wzrok,
  • nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy kompleksowe szkolenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u Klienta już po trzech miesiącach,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • pracę w systemie III zmianowym,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pakiet zniżek Adecco+Club szkolenia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji, kontakt telefoniczny lub wysłanie sms o treści "praca" pod numer 695 066 624.

Zapraszamy również do biura Adecco w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1 (obok Starostwa Powiatowego).

Twoi znajomi poszukują pracy? Poleć im naszą ofertę!

Numer referencyjny: OPZ/01/18/Leg
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.