Operator produkcji w fabryce kosmetyków

Pran Sp. z o.o.

Vlijmen, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta w Vlijmen - fabryki kosmetyków zaopatrującej sieć znanej europejskiej drogerii, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny - operator maszyn i urzadzęń

Zakres obowiazków:

• Samodzielny rozruch linii produkcyjnej;

• Obsluga linii produkcyjnej;

• Kontrola ilościowych oraz jakościowych celów produkcyjnych;

• Nadzór nad normami, wymogami oraz rozporządzeniami dotyczącymi jakości/BHP;

• Optymalizacja produkcji poprzez wysuwanie pomyslów i sposobów na osiąganie wyższej produktywnosci;

• Usuwanie i zapobieganie powtarzaniu sie usterek;

• Sprawowanie roli lidera grupy pracowników produkcyjnych, koordynacja oraz nadzór ich pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 10,50 euro brutto/godz;

- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;

- pracę na długi okres czasu;

- przeszkolenie mające na celu przygotowanie do samodzielnego pełnienia obowiazków.

Wymagania

Wymagania:

• Wyksztalcenie zawodowe, srednie lub wyzsze z zakresu mechaniki, elektromechaniki, elektrotechniki, mechatroniki, mechaniki i budowy maszyn, pneumatyki, budowy i eksploatacji maszyn;

• Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Dyspozycyjność na dłuzszy okres czasu.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się wylacznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji