Operator produkcji ( oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-Trybut-Polski HR S.A.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Operator produkcji

 (oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn
  • Kontrola jakościowa produktów

Wymagania:

  • Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Premie jakościowe oraz dodatki do wynagrodzenia
  • Dopasowanie stanowiska pracy do predyspozycji kandydatek/kandydatów
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn, szkolenia stanowiskowe
  • Dofinansowanie do przewozu pracowniczego
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku