Operator produkcji/Kontroler jakości Czechy

InterKadra Sp. z o.o.

Lipovka, Czechy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Lipovka, Czechy

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola jakościowa produkowanych wyrobów,
  • pakowanie wyrobów gotowych,
  • utrzymanie stanowiska pracy w należytym porządku.
  • Praca bez obciążeń

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • motywacja do pracy, zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie  + premie
  • zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio przez Pracodawcę czeskiego
  • możliwość dopłat do wyżywienia
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dojazdu do pracy
  • możliwość dojazdu do pracy z okolic Bystrzycy Kłodzkiej.
  • Brak zakwaterowania

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.