operator produkcji Huber + Suhner

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy Huber + Suhner Sp. z o.o., wiodącego dostawcy elektrycznych i optycznych komponentów oraz systemów połączeniowych na rynkach: komunikacyjnym, transportowym i przemysłowym, poszukujemy 10 osób do pracy w siedzibie Firmy na ul. Bałdowskiej 26 i Jagiellońskiej 55 w Tczewie na stanowisko:

Nr ref.: 42265
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tczew

Zakres obowiązków:
  • produkcja i montaż kabli, światłowodów, konektorów

Oczekiwania:
  • duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dobry wzrok, spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • zdolności organizacyjne, kreatywność, komunikatywność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową -  zyskujesz ubezpieczenie społeczne, masz prawo do urlopu oraz płatnych zwolnień lekarskich
  • wynagrodzenie podstawowe 2000 zł brutto/miesięcznie
  • kwartalne premie za obecność w wysokości 300 zł brutto
  • premie uznaniowe
  • premie efektywnościowe
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku - możliwość połączenia pracy z nauką
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta już po kilku miesiącach
  • prywatna opieka medyczna - zyskujesz darmowy i łatwy dostęp do dodatkowych badań oraz specjalistów
  • raz w tygodniu owoc dla każdego pracownika
  • dla osób chętnych fitness/basen - możesz więc skorzystać z chwili relaksu po pracy
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na stałe, co gwarantuje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • bardzo dobre warunki pracy - dzięki temu w pracy poczujesz się jak w domu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)