Operator Produkcji – branża inżynieryjna

Industrial Temps

Irlandia Północna (UK), Dungannon, zagranica

Od: Industrial Temps
Miejsce pracy: Irlandia Północna (UK), Dungannon

Industrial Temps jest liderem wśród firm świadczących usługi rekrutacyjne w Irlandii Północnej (UK). Działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Posiadamy 25-letnie doświadczenie oferując naszym kandydatom szeroką i różnorodną ofertę pracy stałej i tymczasowej w sektorze przemysłowym. Jesteśmy 6. największym pracodawcą w Irlandii Północnej.

Poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy w firmie o zasięgu globalnym z branży inżynieryjnej produkującej urządzenia m.in. dla sektora budowlanego, energetyczego, górnictwa i rafinerii. Stanowisko

OPERATOR PRODUKCJI

Zadania:

  • Praca na linii montażowej
  • Produkcja szerokiej gamy urządzeń w tym urządzeń moblinych
  • Montaż
  • Zapewnienie bezpiecznego i kontrolowanego przepływu produkcji
  • Praca zespołowa w celu ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • Rozumienie planów technicznych, mile widziane zdolności matematyczne i pomiarowe
  • Wcześniejsze doświadczenie w środowisku produkcyjnym w branży inżynieryjno-konstrukcyjnej
  • Doświadczewnie w łączeniach hydraulicznych (Experience of fitting hydraulics)
  • Doświadczenie w montażu mechanicznym
  • Rozumienie rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY

Dodatkowo:

  • Motywacji do pracy i samorozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość, zangażowanie i zaufanie
  • Osiąganie celów indywidulanych i zespołowych
  • Wytrwałości

Wynagrodzenie: £7,50 + płatny urlop

Zmiana: Poniedziałek-czwartek 8.00 – 16.45 oraz piątek 8.00 – 14.00

Gwarantujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony z gwarantowaną min. 37,5 h tygodniowo + płatny urlop
  • Legalną pracę
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowaniu oraz dopełnieniu formalności na miejscu (NI number, konto bankowe)

Pracuj z nami! Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie w Irlandii Północnej (UK)