Operator Procesów Montażowych i Elektronicznych

Negotrust Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na linii produkcyjnej na jednym z zakładów produkcyjnych w Sosnowcu.
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:
- wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją montażu mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- pakowanie części zgodnie z instrukcją pakowania;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

Wymagania

Wymagania
Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania:
- Aktualny dokument potwierdzający status ucznia lub studenta (mile widziane);
- Doświadczenie jako pracownik produkcji - min 1 rok doświadczenia (warunek konieczny)
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- Dyspozycyjność
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Dokładność, solidność
- Zdolności manualne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Wyjazdy służbowe

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji