Operator prasy krawędziowej Katowice

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, producenta instalacji oraz modułów przetwarzania i utylizacji odpadów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej

Wymagania

Stanowisko do przyuczenia

• ukończone technikum (również absolwenci) o profilu mechanicznym lub zbliżonym
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
• uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego i żurawi warsztatowych
• umiejętność pracy w grupie
• samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
• obsługa oraz doświadczenie w pracy z prasą krawędziową
• umiejętność wprowadzanie do maszyny danych zginania z rysunku (np. grubość materiału, miejsca i kąty gięć)
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne