Operator prasy krawędziowej DARLEM

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Monfoort , zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Monfoort

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy na stanowisku Operatora/programisty prasy krawędziowej. Zakład zajmuje się produkcją wysokiej jakości zbiorników ze stali nierdzewnej.

Obowiązki:
*obsługa prasy krawędziowej DARLEY
*mile widziane doświadczenie w programowaniu, wprowadzeniu korekt
*umiejętność czytania rysunku technicznego

*doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej DARLEY
* umiejętność czytania rysunku technicznego
* komunikatywna znajomość j.angielskiego
*dyspozycyjność
*prywatny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
*atrakcyjne warunki finansowe 425 euro netto /tydzień
*mieszkanie
*ubezpieczenie
*prace na długi okres czasu