Operator prasy krawędziowej CNC

Calmtec

Dąbrowa Górnicza, 42-530, śląskie

Opis stanowiska pracy

1.Wykształcenie : średnie/zawodowe techniczne
2.Doświadczenie zawodowe :
a) min rok doświadczenia w pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej
b) umiejętność czytania rysunków technicznych
c) umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych : suwmiarka, kątomierz, liniał, mikrometr
d) obsługa komputera w stopniu dobrym
Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
Mile widziane :
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic

Miejsce wykonywanej pracy :
CALMTEC ul. Katowicka 11 ( teren Mikrohuty )
42-530 Dąbrowa Górnicza
Osoba do kontaktu : Jarosław Łamik tel. 606-370-257
Ryszard Strączyński 796-401-719

Prezentacja firmy

Calmtec to firma zajmująca się wykonawstwem konstrukcji stalowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji