Operator prasy CNC - do przyuczenia/ Pracownik Produkcji

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
-gięcie elementów na prasach krawędziowych sterowanych CNC,
-uzbrajanie prasy w narzędzia,
-samokontrola wykonywanej pracy,
-raportowanie pracy w systemie MRP,
-raportowanie wymiarów,
-współpraca z innymi operatorami.

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe lub średnie,
-znajomość rysunku technicznego- mile widziana,
-znajomość obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz, miara),
-mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży metalowej,
-mile widziana doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
-mile doświadczenie w gięciu na prasach krawędziowych,
-dyspozycyjność poniedziałek-sobota
-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:
-przyuczenie do wykonywanych zadań,
-pracę poniedziałek - sobota,
-umowę zlecenie,
-możliwość zatrudnienia przez klienta na umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis