OPERATOR PRAS AUTOMATYCZNYCH / USTAWIACZ

Klient infoPraca.pl

Wrocław (okolice), dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo produkcyjne z branży Automotive/AGD poszukuje osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: OPA/2015

Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

Opis stanowiska:

  • Praca przy prasach (w tym przygotowanie pras do pracy oraz montaż i demontaż narzędzi do pras)
  • Pomiary i kontrola jakości produkowanych części
  • Dzienne przeglądy i dbałość o stan powierzonych maszyn
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacja procesu

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Wymagane doświadczenie w pracy z maszynami automatycznymi
  • Mile widziane doświadczenie pracy w tłoczni
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę i wózek widłowy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 3000-4000 pln brutto
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Motywacyjny system bonusowy

Prezentacja firmy

Firma z branży produkcyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji