OPERATOR/ PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY

De Heus Sp. z o.o.

Mieścisko k. Wagrowiec, Gniezno, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki na tym stanowisku:

- prowadzenie procesu granulacji pasz,

- kontrolowanie jakości produkowanych pasz,

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

- nadzór nad załadunkiem i załadunek pasz do paszowozów,

- bieżąca kontrola stanu technicznego linii granulacji,

- obsługa wago-pakowarki, przezbrojenia,

- ręczne dozowanie surowców do procesu produkcji (zgodnie z recepturą).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania i wysokiej motywacji do pracy,

- wykształcenia średniego,

- znajomości obsługi komputera,

- gotowości do pracy w systemie zmianowym,

- prawa jazdy kat. B.

Dodatkowo wysoko cenimy:

- uprawnienia energetyczne. Świadectwo Kwalifikacji Grupy 2 (energetyczne) w zakresie eksploatacji,

- wiedzę nt. budowy i działania maszyn / urządzeń produkcyjnych,

- umiejętność obsługi wózka widłowego oraz innych urządzeń wspomagających (uprawnienia do obsługi).

Predyspozycje wymagane na tym stanowisku:

- umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,

- samodzielność i efektywność,

- sumienność i dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy ekspertem w żywieniu zwierząt i liderem w dostarczaniu ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rolnictwo