Operator podnośnika koszowego / ładowarki teleskopowej

Amar

83-050 Kolbudy, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa podnośników koszowych na terenie stoczni w Gdańsku oraz Gdyni,

Prace dodatkowe przy organizacji pracy podnośników koszowych (przestawianie maszyn, OC, konserwacja)

Wymagania

Uprawnienia do obsługi podnośnika koszowego lub ładowarki teleskopowej, prawo jazdy kat B (mile widziane Kat.C)

Minimum wiedzy z zakresu mechaniki pozwalająca na wykonywanie OC maszyny,

Dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy oaz w godzinach nocnych.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych na samochodach cięża... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne