OPERATOR PLOTERA FREZUJĄCEGO

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Bełżyce, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bełżyce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta-branża techniczna z Bełżyc pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR PLOTERA FREZUJĄCEGO_BEŁŻYCE

NR REF: OPER/BEL/2014

Obowiązki:

  • obsługa plotera frezującego 2,5 D
  • załadunek i rozładunek materiału
  • segregowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • konserwacja urządzenia
  • obsługa magazynu tworzyw sztucznych
  • korekta programów maszynowych
  • wydawanie gotowych detali Klientowi

Wymagania:

  • wykształcenie: technik, mechanik/ slusarz i pochodne
  • umiejetność obsługi maszyn CNC, mile widziana obsługa ploterów frezujących
  • doświadczenie z obróbką metali i tworzyw sztucznych
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe( lecz nie jest to warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym( obsługa maszyny w języku angielskim)
  • samodzielność, zaradność, uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowa o pracę pełny etat za pośrednictwem naszej Agencji
  • początkowo praca w systemie jednozmianowym 7:00-15:00, docelowo praca 3-zmianowa
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2300-2600 netto, uzależnione od doświadczenia/umiejętności
  • miłą i przyjemną atmosferę w pracy

Oferta pracy tymczasowej, nr licencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.