Operator Okleiniarki STOLARNIA Lublin ( Okleiniarka )

Studio93

20-816 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca przy obsłudze Okleiniarki prostoliniowej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne warunki zatrudnienia

- stałą umowę o pracę

- osoby pracowite i solidne mogą liczyć na dobrze płatną , stałą pracę z możliwościami rozwoju i szkoleń w naszej firmie

Wymagania

Wymagania

- potwierdzone doświadczenie w pracy na produkcji stolarskiej
WARUNEK KONIECZNY

- obsługa oraz doświadczenie w pracy na takim stanowisku

- gotowość do pracy zmianowej

kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Okleiniarka, Okleina, Stolarnia Lublin, Produkcja Meblowa

Prezentacja firmy

Rozpoczęliśmy działalność w 2005 r. w Lublinie i od tego czasu funkcjonu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji