Operator obrabiarek CNC (tokarz / frezer)

Manpower_

Wrocław / Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Obrabiarek CNC

numer referencyjny: OO/018/DNI

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

- praca na produkcji w systemie 3 zmianowym / lub w systemie 4 brygadowym,

- przygotowywanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z rysunkiem technicznym lub wzorcem, przygotowywanie narzędzi do pracy),

- włączanie maszyny oraz ustawianie konkretnego programu,

- ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek,

- dokonywanie korekt

- wymiana narzędzi

- kontrola jakościowa produktów za pomocą urządzeń pomiarowych.

Oferta :

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wykształcenia,

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,

- możliwość podjęcia pracy od zaraz.

- możliwość skorzystania z bezpłatnego autobusu pracowniczego

- zatrudnienie poprzez Manpower – Agencja Pracy Tymczasowej 412

Wymagania

- kwalifikacje do obsługi obrabiarek (ukończenie szkoły kierunkowej lub kursu obsługi maszyn CNC),

- doświadczenie przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki lub szlifierki),

- podstawowa znajomość rys. technicznego,

- wykształcenie techniczne,

- wysoka motywacja do pracy,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- sumienność.

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji