Opis stanowiska pracy

Bericap Polska Sp z o.o. producent zamknięć z tworzyw sztucznych

do zakładu w Stanisławowie Pierwszym k/ Nieporętu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator narzędziowni

(tokarz,drążacz)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi drążarek wgłębnych
  • Doświadczenia w obsłudze tokarki CNC ze sterowaniem Heidenhain
  • Dobrej znajomości rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu

Zainteresowanym osobom oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się narzędziowni
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji
  • możliwość zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny

Prezentacja firmy

Bericap Polska Sp. z o.o. jest światowym liderem w dziedzinie produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria