operator narzędziowni ( frezer cnc, tokarz cnc )

Randstad Polska Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji, posiadającej swój zakład produkcyjny w Niepołomicach, poszukujemy :

Nr ref.: 38392
Praca stała
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:
  • samodzielne dobieranie narzędzi potrzebnych do wykonywania danej operacji
  • dobieranie parametrów obróbczych
  • wybór koncepcji procesu, metod obróbki, narzędzi itd
  • decydowanie o wymianie narzędzi obróbczych i oprzyrządowania
  • samodzielne sprawdzanie pod względem wymiarów wykonywanych elementów
  • zgłaszanie problemów podczas wykonywania zadań produkcyjnych
  • znajomość oraz przestrzeganie procedur jakości BHP w swoim obszarze działania

Oczekiwania:
  • minimum 3 lata pracy jako operator urządzeń ( frezer cnc, tokarz cnc )
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferta:
  • umowa o pracę
  • premia kwartalna
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)