Operator maszyny sztancującej poszukiwany!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mosina, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: 42497
Praca stała
Lokalizacja: Mosina

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny sztancującej w cyklu produkcyjnym opakowań z wysokiej jakości tektury litej i falistej
  • diagnostyka drobnych usterek maszyn i naprawa
  • produkowanie wyrobów gotowych o jakości zgodnej z wymaganiami
  • ustawianie parametrów pracy maszyny zgodnych z Kartą Technologiczną
  • dbałość nad powierzonym sprzętem oraz dokumentacją produkcyjną
  • kontrola wycinania, bigowania i składania się kartonika na wszystkich użytkach na arkuszu

Oczekiwania:
  • Około 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (operatora maszyny sztancującej BOBST)
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)