Operator Maszyny Sztancującej - Mosina

Work Service S.A.

Mosina, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Mosina

Podstawowe zadania:

- obsługa maszyny sztancującej,

- planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu,

- proponowanie i wdrażanie usprawnień procesu wykrawania płaskiego,

- diagnostyka drobnych usterek maszyn i naprawa,

- produkowanie wyrobów gotowych o jakości zgodnej z wymaganiami,

- ustawienie parametrów pracy maszyny zgodnych z Kartą Technologiczną,

- rozpoznawanie zagrożeń jakości i usuwanie powstałych niezgodności,

Wymagania:

- wykształcenie min. Średnie,

- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora maszyny sztancującej (wycinająca) BOBST,

Oferujemy:

- praca w oparciu o umowę o pracę,

- praca na 3 zmiany: I zmiana 6-14; II zmiana 14-22, III zmiana 22-6

- wynagrodzenie: 3000-3500 brutto

Osoby bez doświadczenia na w/w stanowisku, możliwość przyuczenia - stawka 2500 brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.