Operator Maszyny Katowice

AP Holding S.A.

Katowice, 40-155, śląskie

Od: AP Holding S.A.
Miejsce pracy: Katowice, 40-155

Operator Maszyn

Obowiązki:

• przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów, drobne naprawy,
• dokonywanie przezbrojeń maszyny,
• dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
• uczestnictwo w realizacji procesów usprawnieniowych
• zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta
• raportowanie danych produkcyjnych
• przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy
• kontrola jakości wyrobu,
• pakowanie.

Oferujemy:

• pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• stawkę godzinową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

• wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki techniczne)
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
• obowiązkowość i systematyczność
• zaangażowanie i staranność