Operator maszyny do cięcia wodą

Vericon Sp. z o.o

41-946 Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

• obsługa i programowanie wycinarki wodnej waterjet
• mocowanie i ustawianie narzędzi
• pomiary narzędziami i przyrządami pomiarowymi
• kontrola jakości otrzymanego produktu
• zamawianie materiałów i części eksploatacyjnych
• podstawowy serwis maszyny i wymiana części
• obsługa klientów, sporządzanie ofert, korespondencja

HALA ZNAJDUJE SIĘ W SOSNOWCU

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie techniczne, mile widziane kierunkowe
• bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych
• komunikatywność, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
• znajomość procesu technologicznego i zasad obróbki metali
• umiejętność rysowania w programach cad
• umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i pomiarowych
• mile widziane prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną.<br/><br/>WYKONUJEMY:<br/> konstrukcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji