InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Stanowice

Nr ref. OM/Sta

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Uczestniczenie w prowadzonych szkoleniach i projektach
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Aktywny udział w opracowanie procedur, instrukcji oraz systemu raportowania w obszarze produkcji
  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników
  • Uczestnictwo we wdrożeniu systemu 5S
  • Uczestnictwo w realizacji wyznaczonych KPI
  • Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych i zwiększających bezpieczeństwo

Wymagania:

  • Gotowość do uczenia się i rozwijania wraz z organizacją
  • Umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą, wspierania oraz zastępowania współpracowników
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Wysokie zaangażowanie, rzetelność, sumienność w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialne i świadome podejście do zagadnień jakości produktów
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Gotowość do pracy w warunkach wysokiej monotonii

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy z naszym Klientem
  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży spożywczej

kontakt:

ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.