ManpowerGroup
Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach
  • czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • dbanie o prawidłową komunikację między zmianami oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy
  • darmowe napoje i dofinansowanie posiłków
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart Multisport oraz karnetów na basen dla wszystkich pracowników
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej
  • umiejętność pracy zespołowej
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.