Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej  zlokalizowanej w okolicach Środy Śląskiej obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

operator maszyn

Nr ref.: 22405
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Okolice Środy Śląskiej

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych i urządzeń pomiarowych
  • bieżąca kontrola maszyn i przebiegu cyklu produkcyjnego
  • raportowanie przebiegu produkcji
  • identyfikowanie awarii

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • sumienność i dokładność, umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym

Oferta:
  • umowę o pracę na czas określony
  • możliwość przyuczenia do zawodu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)