Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

*Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo (np. obsługa pras hydraulicznych),
*Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,
*Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń promocyjnych,
*Analizowanie przyczyn usterek.

Wymagania

Oczekiwania:

*Wykształcenie zawodowe techniczne,
*Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym,
*Mile widziana podstawowa znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektroniki-elektryki,
*Łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo,
*Umiejętność prazy w zespole,
*Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonania powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji