Opis stanowiska pracy

Manpower dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukuje Pracowników na stanowisko:

Operator maszyn

numer agencji zatrudnienia - 412,

oferta: praca tymczasowa

Wymagania

  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjnośc do pracy w systemie równoważnym (2 dni 12h, 2 dni wolne itd.)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

Oferta:

  • umowa o pracę,
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
  • praca na stałe;

Prezentacja firmy

MANPOWER jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji