CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Operator Maszyn

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku Operatora Maszyn na naszego Zakładu Produkcyjnego CMC Poland Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, wózka widłowego lub suwnicy z poziomu roboczego
  • Bieżąca kontrola maszyn i przebiegu cyklu produkcyjnego
  • Kontrola jakościowa wyrobu gotowego
  • Raportowanie przebiegu produkcji
  • Identyfikowanie awarii

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn, urządzeń w dużym zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy z poziomu roboczego
  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym, a docelowo w systemie 4-brygadowym
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Sumienność i dokładność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • 3-zmianowy system pracy, docelowo 4-brygadowy system pracy
  • Praca od zaraz
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy