ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce, Dzierżoniów

Nr ref.: OM/44/Bielany

Zadania:

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn,
  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • Odpowiedzialność za jakość produktu w obsługiwanym obszarze
  • Stosowanie standardów czystości, organizacji pracy i higieny
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji stanowiskowej i doskonaleniu procesu produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji i obsługą maszyn,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność prawidłowego dokumentowania procesu,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki akumulatorowe i zwyżki,
  • Mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Możliwość pracy od zaraz,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bezpłatny transport z wielu miejscowości (m.in. Wrocław, Ziębice, Dzierżoniów, Bielawa, Sobótka, Kobierzyce, Strzelin, Strzegom).

Masz pytania? Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu pod numerem 668 468 549 .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials